ART / Lithographs / Litograph in colors 11154808
nr 1115 4808
Marie-Louise Ekman
(f. 1944), Sverige
Marie-Louise Ekman (b. 1944), 82/245, signerad Marie-Louise De Geer Bergenstråhle 1976, sheet: 74x98, smärre vikskador.
LITOGRAPH IN COLORS, Marie-Louise Ekman (f. 1944), 82/245, signerad Marie-Louise De Geer Bergenstråhle 1976, bladets mått: 74x98
Condition: smärre vikskador
Marie-Louise Ekman, Swedish artist, born 1944.
4000
SEK 4200
Monday June 19 2017
at 20:20:42
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
3.800 kr (Robot)
4.000 kr
Marie-Louise Ekman
Read more about Marie-Louise Ekman